ממ''ד ישורון חולון

ממ''ד ישורון חולון

ספרים ודרישות לשנת הלימודים תשעט

תכני לימוד

שעת קוד

שעת קוד הבינלאומי

לוח חופשות לפי חוזר מנכ"ל

חוזר לפתיחת שנת הלימודים

הסעות תשע"ט

קווים ותחנות של ההסעה לשנת הלימודים תשע"ט חברת ההסעות: תור שני – 03-9617444 מחלקת היסעים עיריית חולון - 03-5027399 נהגים של הסעות תשע"ט שם מס' קו מס' טלפון אהרון קו 1 052-2781498 מלווה -קלודין קו 1 054-7217875 אלון קו 3 054-3966990 איציק קו 4 054-2446624

כוכב השבוע

כוכבי השבוע תשע"ז"לכל אחד ירושלים משלו".בית ספר ישורון מקיים תכניות שונות לחיזוק הקשר שלנו לירושלים לרגל 50 שנה לשחרור הר הבית והכותל.תלמידי ישורון נואמים לפני חבריהם מכיתות שונות ומספרים על הקשר שלהם לירושלים .

פרוייקט מוצל"ח

פרוייקט מוצל"ח ( מוכנות ומצויינות לקראת חטיבה) במתמטיקה.

פרוייקט חמ"צ

פרוייקט חמ"צ (חונך מתמטי צעיר) במתמטיקה - תלמידים מלמדים תלמידים

" והאר עינינו בתורתך " " והגית בו יומם ולילה"

מופע פסיפס- הרב גץ

שישי בכיכר

משפט מבוים בשיתוף בי"ס התבור

תלמידי ישורון עורכים משפט!במסגרת לימוד תוכנית חוק ומשפט הציגו התלמידים את המשפט בנושא ניסויים בבעלי חיים .

בר מצווה לניצולי שואה מחולון בכותל

בני ובנות המצווה הגיעו ממועדון "בית להיות", מועדון לגיבורי שואה הפועל בעיר. חברי "בית להיות" הינם שורדי שואה אשר את ילדותם העבירו במסתור, בגטו, ברדיפה במחנות ריכוז והשמדה. חלק מחברי המועדון לא חגגו כלל בר ובת מצווה בילדותם.

שבת בת מצווה

בנות ו' היקרות זכו לחגוג שבת בת מצווה באווירה קדושה ומיוחדת בירושלים יחד עם המנהל יצחק והמחנכות היקרות רינת ולאה.

משנני עתיד- לימוד תורה בליווי תכנת קול קורא

תלמידי בית ספרינו זוכים ללמוד בבית הספר וגם בבית , באמצעות אתר " קול קורא" המכין את התלמיד להכרת טעמי המקרא , לקריאה מצוית ולימוד תורה מתוך אהבה בעיקר בזמנו הפנוי . המצטיינים בתחרות הארצים זכו להערכה גדולה.

לימוד תורה בחברותות

תלמידי כיתות ג' עד ו' לומדים תורה בחברותות בהנחיית רב בית הספר , הרב יוסף קקון

שמונה לשמונה

עשרות תלמידי ביה"ס לומדים תורה בשמחה כל בוקר לפני הצלצול הראשון על פרשת השבוע, הלכה יומית וחגים .

הדף היומי

"התלמוד הישראלי" בבית הספר ישורון. השנה [ תשעו'] , מצטרף פרוייקט תורני , נוסף למגוון המסלולים התורניים בבית הספר { שמונה לשמונה , תהילים להצלחה , פרוייקט החסד וכו'}. כחלק מתפיסת עולמו של בית הספר , לחזק את לימוד " התורה לשמה " , l

ניהול

לגעת בהיסטוריה - תלמידנו זכו להערכה גדולה

לאחר הסדנאות שעסקו בסיפורים שמאחורי חפצים שונים מתקופת השואה , קבלנו מכתב ממר גידי גלזר . כל הכבוד לתלמידנו .

ערב תוצרים והרצאה מרתקת על סכנות ברשת

בית ספר ישורון מתמודד עם אתגרי השעה . תלמידי בית הספר הכינו תוצרים אשר יציגו בערב מרתק אשר יכלול הרצאה מפי גלעד האן , מרצה מפורסם ומרתק .

בית ספר ישורון מצטיין במבחני מיצ"ב בכל מקצועות הליבה : אנגלית , מתמטיקה ועברית

צוות ישורון נרגש לשתף אתכם בנתוני המיצ"ב החיצוני שבו נבחנו תלמידי כיתות ה' בשנת הלימודים תשע"ה. ( שהם תלמידי כיתות ו' בשנת הלימודים תשע"ו) . תלמידנו הגיעו לתוצאות מעולות בכל מקצועות הליבה: אנגלית, עברית ומתמטיקה . התלמידים דיווחו בשאלוני האקלים והסביבה הפדגוגית על : שביעות רצון גדולה מבית הספר , על יחסים טובים בין תלמידי הכיתה ובין המורים לתלמידים, על מורים אשר מלמדים מעניין ומעוררים מוטיבציה , על מורים הדואגים לקידום כל תלמיד ותלמיד בהתאם למצבו , על מאמצי הצוות לתחושת מוגנות של התלמידים

כוחה של תפילה

חוזרים להורים

המרכז המקוון של תלמידי החמ"ד

מנהל החמ"ד מציע לכל תלמידי החמ"ד בכל בתי הספר ברחבי הארץ יסודי ועל יסודי- אתר מקוון המיועד רק לתמידים. כל תלמיד בחמ"ד יכול להיכנס למגוון פעילויות לימודיות חינוכיות וערכיות. לעסוק באתר זמן רב בלמידה והתקדמות אישית בעצמו.

מצעד הספרים

גולשים למצעד הספרים

סרטונים

בית ספר ישורון מצטיין ברמה הארצית במחבני מיצ"ב אקלים פדגוגי וחינוכי

בית ספר ישורון חולון מצטיין באקלים חינוכי ופדגוגי ברמה הארצית . התלמידים מדווחים על כך שהם מכבדים את המורים ומדווחים שהמורים בישורון מאמינים ביכולת של התלמידים להצליח. התלמידים אוהבים את בית הספר , ומדווחים על יחסי חברות מעולים .

שוק פורים

תלמידי בי"ס "ישורון" חוגגים במסגרת "שוק פורים"- ערב קהילתי שמח ומלא חוויות

שישי בכיכר

אוירה חגיגית בשישי בכיכר תלמידנו משגרים את רוח "ישורון" לתושבי העיר בפיוטים , שירים ישראלים וריקודים.

קרן קרב

למידה משמעותית על ונדליזם

בעיתונות פורסמו נתוני המיצ"ב הארציים המראים שיש עליה במקרי הונדליזם בבתי הספר במדינת ישראל. בית ספר ישורון , המתמחה בלמידה משמעותית בתכניות מגוונות ומקוריות , בחר לעסוק בוונדליזם דרך הפקת סרטי תלמידים . קישור לסרטוני תלמידי ישורון על ונדליזם

מצוינות לימודית ולמידה משמעותית תלמידי ישורון לומדים על עולם החוקים והמשפט , עורכים משפטים מבוימים ומבקרים בבתי משפט

ביקורת על שיעורי חוק ומשפט-נועה חסיד ו2:בשיעור חוק ומשפט נהניתי מאוד.חוויותי מהשיעורים הם עצומות.מאוד נהניתי במשפטים המבוימים שהכנו.המורות הסבירו לנו יותר לעומק את המושג קטין.החוויה בבית משפט השלום הייתה מדהימה ומעניינת מאוד.במהלך השיעורים גם למדנו את מבנה המשפט ואת המשתתפים בו.בפורום עם בעלי המקצוע- חוקר הנוער והשוטר הקהילתי, הבנתי הרבה

ישורון בתקשורת

נאור אללוף - אלוף הלגו- כתבה בעיתון וראיון בטלוויזיה

תלמיד כיתה ו' נאור אללוף בכתבה בידיעות חולון על האוסף לגו אשר הוצג גם בבית ספרינו בשוק פורים

עתי"ד

בית הספר מחנך את תלמידיו ברוח עתי"ד- ערכים , תורה , יחס אישי ודעת

פעילות ישורון באתר עתי"ד https://www.youtube.com/watch?v=KUwksXrlR2Y

פעילות חברתית

שישי בכיכר

שילוב התקשוב בהוראה ובתוכנית מעברים

אתרי הכיתות

מפקד חודש כסלו

תלמידי כיתה ג-1הציגו את מפקד חודש כסלואשר כלל את הערך החודשי שונות וכן את נושא חנוכה וחג הסיגד בליווי קטעי קריאה ושיריםכל הכבוד לתלמידי הכיתה המקסימים!

יום לאומי לבטיחות בדרכים

יום זהירות בדרכים ביום רביעי כב בחשון ערכנו בביה"ס יום זהירות בדרכים. תלמידי כיתות ו 1העבירו שיעורים בכיתות מכיתה א ועד ו בנושא זהירות בדרכים .בנוסף,משמרות הזה"ב מכיתה ו2 לימדו את הילדים מכיתות א, ב באולם ספורט חצייה נכונה. השיעורים כללו :מצגות ,הסברים דפי צביעה ודפי עבודה . לסיכום, זה היה יום מוצלח ,התלמידים נהנו מאד ושיתפו פעולה.יישר כוח לכל האלה שנטלו חלק להצלחת היום החשוב הזה!!!

מעורבות חברתית- קליפ

בי"ס "ישורון" ציין את ר"ח חשוון בטקס מעמד "הקהל" בשיתוף תלמידי בית הספר, ילדי הגנים והוריהם.כמו כן הציגו תלמידי כתה ד'-1 את עקרונות ערך חודש חשוון תחת הנושא "מעורבות חברתית".ראו תמונות מהאירוע

גלישה בטוחה

גלישה בטוחה

במסגרת לימוד "חוק ומשפט" נפגשו התלמידים עם שוטר קהילתי להרצאה בנושא "ונדליזם וגלישה בטוחה ברשת".ההרצאות מותאמות לגיל התלמידים ע"פ החוקים המתאימים לגילם.

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA